Yukarı

Misyonumuz

Bağımsız yayın kuruluşu Group Medya ve Bilgi Teknolojileri, tüketicilere yönelik özel alan yayınlarının yanı sıra marka ve kurumlar için online ve offline yayıncılık hizmeti sunar.

Felsefemiz

Her yayın için ihtiyaca yönelik ekipleri oluşturan Group Medya ve Bilgi Teknolojileri; kendi alanlarında başarılı, öncü ve deneyimli kadrosu ile her zaman tarafsız ve profesyonel hizmet verir.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve yaratıcı kadrosu ile yayıncılık alanındaki gelişmeleri takip eden Group Medya ve Bilgi Teknolojileri; başarı grafiğini istikrarlı bir şekilde yükseltir.

2000’den bu yana…

Hem tüketici hem de kurumlar için yenilikçi ve profesyonel yayınlar hazırlayan Group Medya ve Bilgi Teknolojileri, 2000 yılından bu yana bağımsız bir yayın kuruluşu olmanın tüm sorumluluklarını yerine getirir.

Temel Yaklaşım

Müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, var olan kaynaklarla elde edilebilecek en etkili çözümü, yüksek hızda ve kalitede, mümkün olan en makul fiyata üretmektir.

Online Yayıncılık

Hızlı, sürekli ve etkili iletişimin gücüne inanan Group Medya, sonuç odaklı çalışır; başarısını tüketici ve müşteri memnuniyeti ile garantiler.

Güvenilirlik

Group Medya ve Bilgi Teknolojiler, sahip olduğu toplam kalite yönetimi yaklaşımı ve etik hizmet anlayışı ile gerek okurlarının, gerek müşterilerinin gerekse çalışanlarının saygı ve güvenini kazanmıştır.

Sorumluluk

Okurlarına karşı olduğu kadar müşterileri ile çözüm ortaklarına karşı da sorumluluk duyan Group Medya ve Bilgi Teknolojiler, bu sorumluluk duygusu ile tüm projelerinde mükemmeliyeti hedefler.

Okur ve Müşteri Odaklılık

Yayına özel stratejiler geliştiren; gerek müşterilerinin, gerekse okurlarının ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda öngörüde bulunup, araştırma yapmak sureti ile tüm talepleri karşılar.

Sürekli Gelişim

Yayıncılık sektöründe Türkiye’de ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Group Medya ve Bilgi Teknolojiler, yeni yaklaşımlar ile beslenerek; kurumsal gelişimi sağladığı gibi çalışanlarının gelişimi için de gerekli yatırımları yapar.